2. detsember 1999 kell 22:00

Allikaviiteta hinnang ei sobi uudisloosse

Kahetsusväärse valearusaama tõttu on 26. novembri Äripäeva artiklis «ETAt jahib Hans H. Luik» avaldatud ebatäpset ja eksitavat infot.

Mainitud artiklis on omavahel segi aetud Jaano Martin Otsale kuuluv suhtekorraldusfirma Avalike Suhete Agentuur AS Ots & Partnerid ning Peeter Eerik Otsa firma Ots Konsultatsioonid, mis tegutseb kaubamärgi Wilcox all. Nimetatud firmad pole omavahel kuidagi seotud, kui muidugi välja arvata tõsiasi, et Jaano Martin Ots ja Peeter Eerik Ots on vennad.

Seni pole keegi vaidlustanud Avalike Suhete Agentuuri ASi kuulumist Eesti parimate suhtekorraldusfirmade hulka ning selle tõestuseks on meie esinduslik kliendiportfell, edukad projektid, professionaalne meeskond ja head majandustulemused.

Avalike Suhete Agentuuri ASi projektide hulka on tõepoolest kuulunud ka osalemine erakonna Mõõdukad valimistoimkondade töös. Siinkohal ei saa me kuidagi nõustuda Äripäeva väitega kohalike valimiste kampaania ebaõnnestumise kohta. Vaadates valimiste tulemusi näiteks Tallinnas näeme, et tegelikult vastas Mõõdukatele antud häälte arv üsna täpselt avaliku arvamuse uuringute näitajatele ning jäi Mõõdukate poolt riigikogu valimistel Tallinnas saavutatule alla vaid paari tuhande häälega. Ning vaadates kohtade arvu Tallinna volikogu endises ja praeguses koosseisus näeme, et Mõõdukate fraktsioon on eelmise volikoguga võrreldes ühe koha juurde võitnud.

Nii et lause «Pärast ebaõnnestunud Mõõdukate kohalike valimiste kampaaniat on Otsal raske tööd leida,» sisaldab lisaks inimeste segiajamisele ka ebatäpset ning halvustavat allikaviiteta hinnangut Mõõdukatele.

Loodame, et edaspidine kommunikatsioon Äripäeva ja Avalike Suhete Agentuuri vahel kulgeb lünkadeta ning aitab mõlemal poolel oma tööd paremini teha.

Hetkel kuum