Kaido Einama • 12. juuni 2000 kell 13:04

Estonian Air avas Internetis täiemahulise reisiportaali

Tänasest alustab tööd Eesti esimene täiemahuline eestikeele reisiportaal travelUp.net, teatas Estonian Air.

TravelUp asub aadressil http://www.ee.travelup.net/ ja tema kaudu saab broneerida lennupileteid, ööbimiskohti ning rendiaautot üle kogu maailma, samuti pakub see kaasaegset internetikeskkonda reisiteenuste osutajatele. Süsteem põhineb professionaalide poolt kasutataval rahvusvahelisel broneerimissüsteemil Amadeus.

TravelUp portaali kaudu aadressil www.ee.travelup.net saab broneerida enam kui 500 lennufirma lende, tube enam kui 50 000 hotellis ning rentida autot enam kui 21 000 sihtkohas.

Leheküljelt leiab reisiinfot riikide, sihtkoha sündmuste ja vaba aja veetmise võimaluste kohta, eripakkumisi, reisiuudiseid ning ajaviitemänge.

'Maailmas ennustatakse, et reisiteenustest saab kõige müüdavam artikkel e-kommertsi valdkonnas. Viie aasta pärast sooritatakse tõenäoliselt enam kui pool reisiteenuste ostudest online internetiportaalide kaudu, ' ütles Toomas Leis, Estonian Airi asepresident kommertsalal.

TravelUp portaal on nii eesti- kui ka inglisekeelne. Kliente loodetakse saada lisaks Eesti turule ka teistest Balti riikidest ning Skandinaaviast.

TravelUp virtuaalse reisibüroo looja on Estonian Air ning tehniline teostus firmalt XXL Digital.

Hetkel kuum