Pühapäeval toimuv peo- ja pulmamess on abiks tulevasele peokorraldajale. Üritusel antakse ülevaade Eesti peomaastikust, samuti jagatakse uusi ideid meelelahutusprogrammi koostamiseks, ruumide dekoreerimiseks, külaliste transportimiseks või peokutsete koostamiseks. Oma nõuandeid jagavad Eesti tegusamad peojuhid ja muusikud ning targemaks saab ka peokorraldus- ja toitlustusfirmade võimaluste osas.
Lillepaviljoni alumisel korrusel on loengud pulmamuusika valikust, jälgida saab juhtivate pulmariietuse salongide moedemonstratsioone. Oma oskusi demonstreerivad ka lilleseadjad, juuksurid ja kosmeetikud.
25. veebruaril
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tallinna Lillepaviljonis ja restoranis Carinapilet täiskasvanule 40 kr, õpilasele ja pensionärile 20 krinfo tel 646 1143
Autor: ÄP