Maailma juhtivaid arvutitootjaid Hewlett-Packard Co. saatis reedel aktsionäridele kirja kus palub ignoreerida kompanii nõukogu liikme Walter Hewletti vastuseisu Compaq Computer Corp ülevõtmisele, sest 'muusikud ja akadeemikud' pole kunagi töötanud kompaniis, teatab uudisteagentuur AP.
Kompanii ja selle ühe asutaja vanim poeg Walter Hewlett on vaielnud juba kuid kahe arvutitootja ühinemise suhtes kuid reedel 900 000 aktsionärile saadetud kiri on teravaim rünnak Hewletti perekonnale.
Lisaks W. Hewlettile on teatanud vastuseisust ühinemisele ka kompanii teise asutaja David Packardi järeltuliijad kreeka ajaloo professor David Packard Jr ja tema õed Nancy Ann Packard-Burnett ja Julie Packard, kes on bioloogid.
Hewlett-Packardi aktsia odavnes reedel New Yorgi börsil 3,91 protsenti 22,61 dollarini.
Seotud lood
Olen veendunud, et tehisintellekt (AI) on saamas meie elu lahutamatuks osaks, kuigi selle juurutamine ja kasutuselevõtt võib võtta kauem aega, kui paljud eeldavad. Oleme juba näinud, kuidas AI suudab tõhusalt lahendada äärmiselt keerukaid ülesandeid. Samas on see tehnoloogia veel üsna kaugel täielikust äriprotsessidesse integreerimisest, mis nõuab põhjalikku tööd ja aega.