17. november 2003 kell 22:00

Kasulikud lingid

ID-kaart pole pelgalt jää kraapimiseks. Hakake kõigepealt ID-kaarti kasutama oma isiklikus asjaajamises dokumentide allkirjastamiseks, see on väga mugav ja säästab aega. Edasi võiksite võtta selle kasutusele oma firmas ja kaasata ka lähemad äripartnerid. ID.ee toob ära hulga häid näiteid, kuidas mitmed Eesti ettevõtted on ID-kaarti igapäevatöös juba edukalt rakendama hakanud. Võtke riigi poolt loodud edumeelne ja mugav infrastruktuuriline lahendus ning kasutage seda oma äri eduks.

Väga paljudel meist on vaja pidevalt vormistada dokumente ja teha silmapaistvaid ning atraktiivseid ettekandeid. Oma sõnade ilmestamiseks on hea kasutada illustratsioone ja fotosid, vahest isegi heli- või filmilõiku. Microsoft Office Clipart Gallery on mugav ja kiire võimalus ? sisestage soovitud märksõna, valige sobilik illustratsioon ja importige see koheselt oma Office?i dokumenti. Loovusel pole piire!

Kiirelt arenevatele ja areneda soovivatele ettevõtjatele suunatud ajakirja veebikeskkond, kust leiab progressiivsed ideed, edulood ja kirjeldused läbikukkumistest, ühesõnaga kirjutatakse internetiärist ja kõigest selle juurde kuuluvast.

Autor: Martin Villig

Hetkel kuum