Tallinna Sadam otsib konkursiga uusi juhte

27. jaanuar 2004, 09:27

Teisipäevase Postimehe majandusküljel avaldatud kuulutuses otsib Tallinna Sadama nõukogu sadamale juhatuse esimeest ja juhatuse liikmeid.

Juhatuse liikmeid otsib Tallinna sadam finantsjuhtimise, infrastruktuuri halduse ja kliendisuhete- uute turgude valdkondadesse, kirjutas Postimees Online.

Kandideerijatelt eeldatakse positiivset tippjuhi- ja vastava valdkonna juhtimise kogemust ning kahe võõrkeele valdamist. Kandideerimisavaldused tuleb saata kuu aja jooksul 27. veebruariks Tallinna Sadama nõukogu esimehe Eero Tohveri nimele.

Tallinna Sadama praeguse juhatuse esimehe Riho Rasmanni tööleping lõppeb aasta lõpus ning nõukogu pole välistanud, et sobiva kandidaadi leidmisel võidakse tema leping varem lõpetada. Samas on ka võimalik, et uuele juhile antakse ametisse astumiseks aega aasta lõpuni.

Hiljuti valiti Tallinna Sadama uueks juhatuse liikmeks Allan Kiil, kellele anti mõista, et ta on juhatuse liige kolm kuud, kuni leitakse uued juhatuse liikmed. Lisaks Kiilile ja Rasmannile on sadama juhatuse liige ka Tõnis Segerkrantz.

Novembri keskel kirjutas Postimees, et sadama nõukogu pole juhtkonnaga rahul ning neid ähvardab välja vahetamine. Riho Rasmannile heideti mitteametlikel andmetel ette võimetust luua läbipaistev juhtimismudel ning liigset sõltumist teistest juhatuse liikmetest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing