Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. juuni 2004, 08:45

Eesti Päevaleht:

Kuue parlamendierakonna valimiskampaania läks nende endi arvutuste kohaselt maksma kokku umbes 19 miljonit krooni, kusjuures kõige vähem kulutasid valimistel suurelt võitnud sotsiaaldemokraadid.

Kolme valitsuserakonna juhid on seisukohal, et europarlamendi valimistulemuste ajendil pole koalitsiooni koosseisu põhjust muuta.

Kuigi Keila vald osaleb 10 000 krooniga Ragn-Sellsi Loode-Eestisse planeeritud prügila ehitamise firmas, on valla elanikud selle rajamise vastu. Ragn-Sells kaasas prügilafirma väikeaktsionäridena 11 valda, et kindlustada vajadusel nende nõusolek.

Vene gaasimonopol Gazprom kavatseb tõsta Balti riikidesse tarnitava gaasi hinda, vahendas uudisteagentuur RIA Novosti.

Postimees:

Naftarongidest mõne meetri kaugusel toimunud liiprite suurpõleng ähvardas mai alguses Tallinna katastroofiga, mis võib tuleohutuseeskirja rikkumise eest tuua süüdlastele vaid 50 000-kroonise trahvi.

«Ma olen täiesti ?okis,» ütles rahvusooper Estonia priimabaleriin Kaie Kõrb, kuuldes valitsuse kavast ära kaotada välja teenitud aastate ja eripensionid ning seega ka balletitantsijate võimalus varakult pensionile jääda.

Eesti videolaenustuste turgu juhtinud Videoplanet saab endale uue ja tõsise konkurendi müügi- ja laenutusketi Videoline näol, kes rõhub suuresti klassika ja väärtfilmi valikule.

Europarlamendi valimistel n-ö puhta töö teinud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esinumber Toomas Hendrik Ilves soovitab Res Publical kuulata Rein Taagepera nõuannet ja naasta tsentrisse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing