Christel Karits • 4. november 2004 kell 22:00

Mamma Mia varsti Eestis

Müüginumbritelt maailma parimaks etenduseks tõusnud menulugu etendub Tallinnas Saku Suurhallis 12.?19. aprillini pärast etendusi Edinburgh?i teatris ja Lõuna-Aafrikas.

Inspireerituna ABBA ajatute laulude jutuvestmisvõlust on tekstide autor Catherine Johnson kirja pannud päikeselise ja naljaka jutustuse perekonnast ja sõprusest.

Lugu laotub vaataja ette väikesel Kreeka saarel. Tütre soov leida oma isa, keda ta pole kunagi näinud, toob tema pulmade eelõhtul saarele kolm meest ema minevikust, kes viimati külastasid seda saart kahekümne aasta eest.

Parasjagu on käigus kolm erinevat tuuriversiooni. Neist kaks USAs ja üks Euroopas, mida peatselt Tallinnaski näeb. Siiani on ?Mamma Miat? näinud 20 miljonit inimest üle maailma. Igal õhtul lisandub neile 18 000 vaatajat.

Kuni 10. novembrini on piletid müügil kõigis Piletilevi müügikohtades ainult EMT kliendile ja EMT Topelt+ kliendile. Ostu saab teha EMT klient numbrilt 123 saadetud sõnumi ettenäitamisel. Topelt+ klient saab täidetud sooduskupongi esitamisel osta kuni kaks piletit soodsamalt (kahe pileti ostmisel saab soodustust kokku 50 kr).

Alates 11. novembrist on piletid vabamüügis ka kõigile teistele.

Hetkel kuum