Ülevaade tänastest ajalehtedest

19. november 2004, 08:23

Eesti Päevaleht:

Hiljemalt kümne aasta pärast on iga kolmas enneaegne surm põhjustatud aidsist, selgub sotsiaalminister Marko Pomerantsi eilsest ettekandest valitsuskabinetis.

Tallinna ringkonnakohus jättis eile kodakondsuseta aastaid keskkriminaalpolitsei huviorbiidis püsinud ärimees Pavel Gammeri, kes kasutas Eesti passi hankimiseks võltsdokumente.

Skandinaaviamaades kasutatud talverehve tuuakse tuhandete kaupa Eestisse, kus nad ka siinsete autoomanike poolt kasutamist leiavad.

Rahvusvaheline 60 riigis korraldatud kokku 50 000 inimese küsitlus Rahva hääl (Voice of the People) näitas, et inimesed ei usalda suurel määral poliitikuid ja kardavad maailma turvalisuse pärast. Küsitletud leidsid, et äriliidrid on märksa paremas olukorras kui poliitikud. Samas märkisid paljud vastajad, et ka äriliidrid on sageli ebaausad nagu poliitikudki.

Postimees:

Rahvaliidu poolt koalitsioonikaaslastele ootamatult esitatud plaan rakendada tulumaksuvabastust alates pere teisest lapsest tekitas Res Publica ministrites pahameelt.

Haiglate liit võitles arstidele palga maksmiseks raha juurde, kuid haigekassa väitel tuleb raha patsientide arvelt, tuues kaasa operatsioonide arvu vähenemise ja pikad ravijärjekorrad.

Pealinn kavatseb tuleval aastal müüa ligi 245 miljoni krooni eest linnavara, millest pea poole moodustavad hotell Olümpia naabruses olev maatükk ja omaaegse tivoli krunt Kadriorus.

Kohtutäitur müüb suulisel enampakkumisel Tartu panganduskvartalis asuva Kapitali maja, selle põhjuseks on hoone omanikfirma Kaseväli Ko raskused Ühispangale laenu tasumisel.

Pärnu Postimees:

AS Ammende Villa kavandab Pärnu tuntud juugend-stiilis villa krundile uut hoonet ja soovib koos sellega uuendada parki, kuid millal see teoks saab, pole omanikud veel otsustanud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing