• OMX Baltic−0,04%316,36
  • OMX Riga0,57%999,34
  • OMX Tallinn0,01%2 240,78
  • OMX Vilnius−0,21%1 487,02
  • S&P 5000,36%7 568,92
  • DOW 30−0,38%51 786,72
  • Nasdaq 0,83%25 372,01
  • FTSE 100−1,14%10 638,43
  • Nikkei 225−3,56%60 835,36
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,89
  • GBP/EUR0,00%1,2
  • EUR/RUB0,00%91,89
  • OMX Baltic−0,04%316,36
  • OMX Riga0,57%999,34
  • OMX Tallinn0,01%2 240,78
  • OMX Vilnius−0,21%1 487,02
  • S&P 5000,36%7 568,92
  • DOW 30−0,38%51 786,72
  • Nasdaq 0,83%25 372,01
  • FTSE 100−1,14%10 638,43
  • Nikkei 225−3,56%60 835,36
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,89
  • GBP/EUR0,00%1,2
  • EUR/RUB0,00%91,89
?Majandusaasta tulemused on näidanud viimastel aastatel paranemist. Selle on tinginud meie tegevust soosiv turg ja enda ponnistused,? sõnas Arco Vara Grupi finantsdirektor Sulev Luiga.
Grupi käibe kasv tuli peamiselt ehituskäibe suurenemisest. Proportsionaalselt suurima osa konsolideeritud müügitulust andis arendustegevus ? 46%, seejärel ehitustegevus (26%). Arco Vara Grupi puhaskasum tänavu esimesel poolaastal oli 37,8 miljonit krooni.
Põhivarade maht Arco Vara Grupis kasvas võrreldes eelmise aasta juuni lõpu seisuga 38%, seda põhiosas tänu Holiday Club Estonia spaahotelli projekti jaoks tehtud investeeringutele. Tänavused esimese poolaasta aruanded sisaldavad piiratud kasutusõigusega raha summas 198,9 miljonit krooni.

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele