ÄL: Oliver Peek loob investeerimisveebilehe

18. jaanuar 2006, 07:50

Investeerimispanga LHV ekstöötajad asutasid investeerimisalase lehekülje siseinfo.ee.

?Eks see domeeninimi on paraja irooniaga võetud,? ütleb üks projekti eestvedajatest Rene Ilves Ärilehele.

Novembris, pärast siseinfo süüdistuste kerkimist, lõid Oliver Peek ja Arko Kadajane investeerimisteemalise blogi, mis tõi Ilvesele idee teha ?korralik? võrgulehekülg. Saidi sisulise poole koostavad praegu kuus-seitse inimest. Tegijate eesmärk on näidata oma rahapaigutamisloogikat ja anda investoritele realistlikke ideid, millelt tulu võiks teenida.

Veebisaidi kasutamiseks tuleb end registreerida, kuid see on tasuta. Võimalusse lehekülg kunagi tasuliseks muuta suhtub Ilves võrdlemisi kahtlevalt ? tema hinnangul on aktiivselt investeeriv ringkond Eestis sedavõrd väike, et sel moel eriti suuri rahasummasid teenida ei õnnestu.

Registreerunud kasutajaid on praeguseks kogunenud 230. ?Ei oskagi öelda, on seda palju või vähe,? viitab Peek sellele, et võrgulehekülg on üleval olnud vaid kaks nädalat. Tema sõnul on praegu tegemist alles testversiooniga: ?Me ei olegi seda tegelikult veel ametlikult käivitanud. Üritame saiti paremaks muuta, kuulame, mida inimesed soovitavad.? Vähemalt praegu on blogil veel kasutajaid portaalist tunduvalt rohkem.

LHV partneti Rain Tamme sõnul on LHV vastu firma kaubamärgi ?LHV Pro? kasutamisele Peegi ja Arko Kadajase blogis ning arutab juristidega, mida ette peaks võtma.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing