Isadepäevaks

Christel Karits 10. november 2006, 00:00

Läinud nädalavahetusel oli mul õnne olla kahel korral väga vahetus ja lõbusas seltskonnas. Esimene neist koosnes mõnestsajast täiesti võhivõõrast inimesest, kes said juhuslikult kokku Tallinnas kobarkinos. Põhjuseks üks skandaalne tegelane - Borat.

Kui aus olla, siis liitusin selle seltskonnaga skeptiliselt, kinnitades endale, et nii suurt vastukaja toovate asjadega peab lihtsalt kursis olema. Pärast filmi lahkusin aga rõõmsas hämmingus. Järgmisel päeval CC Plazast möödudes ning kinost väljuvat rahvahulka nähes, polnud vaja pikalt pead murda, milline film just lõppenud oli. Nii suures kontsentratsioonis inimesi, kel suu kõrvuni, kohtab Tallinna tänavatel harva.

Pühapäev tõi veelgi eredamad emotsioonid, kuigi sedapuhku palju kammerlikumas õhkkonnas. Sattusin Musamari beebikooli pisikesele kontserdile.

Aeg oli Müürivahe tänava hoovimajas heas mõttes seisma jäänud. Tuldi üheskoos: emad-isad, vanaemad ja pisipõnnid. Viimased mõjusid energiavaesel novembrikuul kui multivitamiinid. Tuba oli täis päikest, tulevikuusku ning lootust, et pereväärtused meie ülikiires ja edule suunatud elus taas au sisse tõusevad.

Sel nädalavahetusel on tavalisest rohkem põhjust perekeskne olla, sest on isadepäev. Juba mitmendat aastat on Eesti Kontsert korraldanud sel puhul isadepäeva kontserdi, millest saab osa Eesti suuremates kontserdimajades. Sedapuhku tuleb ettekandmisele Uno Naissoo looming ning tutvuda saab Naissoo meestega läbi kolme põlve. Kontserdikava on enda muusikast ja oma isa, Uno Naissoo uuesti arranžeeritud lauludest kokku pannud Tõnu Naissoo. Kuulda saab näiteks populaarseid laule filmidest "Viimne reliikvia" ja "Varastati Vana Toomas".

Naissoode noorim võsu, andekas löökpillimängija Marko Naissoo esitab õhtu jooksul aga nii mõnegi kaasakiskuva trummisoolo. Kaasa teevad ka Liisi Koikson, Gerli Padar, Ivo Linna, Ain Agan, Taavo Remmel ja Ivo Lille.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:43
    Otsi:

    Ava täpsem otsing