Lepp: vaatan inimesi tegevuse, mitte erakonna järgi

20. märts 2008, 17:02

Ettevõtja ja Pärnu linnavolikogu liikme
Elmar Lepa sõnul pole Pärnu linnapea Mart Viisitamme umbusaldamiseks põhjust
ning tema sõnul tuleks vaadata inimesi tegevuse, mitte erakonna järgi.

„See on opositsiooni töö, eks nad ikka teevad neid umbusaldusavaldusi. Minule ta midagi teinud pole ja ettevõtjana ta toetab minu asju. Ei ettevõtjana ega volikogu liikmena ma ei näe temas miskit halba,“ kommenteeris Lepp tänast Viisitamme umbusaldusavaldust.

„Mina ei vaata inimesi selle järgi, kes millisesse erakonda kuulub. Mina vaatan inimesi tegevuse järgi. Erakonnad ei mängi mingit rolli, pole nii, et sina kuulud sinna erakonda, järelikult ma panen sinu ärid kinni,“ märkis Lepp.

„Kogu majanduses on praegu muutused ning eks see linnaeelarve asi sõltub nüüd ka suuresti laekumistest. Ettevõtja mõtiskleb ju alati sellest, kuidas rohkem raha teenida, ning ametnik sellest, kuidas rohkem palka saada. Pole vahet, milline erakond parajasti võimul on,“ kommenteeris Lepp Viisitamme umbusaldusavalduses ühe põhjusena välja toodud linnaeelarvet, mida volikogu tahte vastaselt on vähendatud 116,5 miljoni krooni võrra.

Lepp ei usu, et umbusaldusavaldus Viisitamme vastu võiks üldse läbi minna. „ Volikogus on kokku 33 liiget, ma ei usu, et sellest miskit välja tuleb. Nedid avaldusi võid teha kas või viis korda, kuid kui hääli kokku ei saada, siis pole sellel ju ka mingit mõtet,“ lisas Lepp.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. March 2008, 17:02
Otsi:

Ava täpsem otsing