Sampo: meie suurendame kliendibaasi 20 000 võrra

06. mai 2008, 18:22

Sampo Panga personaal- ja jaepanganduse
direktor Tõnu Vanajuur ütles SEB kuulutatud hinnasõda kommenteerides, et Sampo
kavatseb tänavu oma rüppe värvata 20 000 klienti.

"Kindlasti on tegemist väga väljakutsuva eesmärgiga, mille realistlikkust on täna keeruline kommenteerida, seda enam, et SEB ei ole käesolevaks ajaks avalikustanud 2008 I kvartali vahearuannet, kaasaarvatud kaasatud klientide dünaamikat," rääkis Vanajuur SEB plaanidest, mille kohaselt meelitavad nad aasta lõpuks konkurentidelt üle 30 000 uut klienti.

"Olen veendunud, et Sampo valitud tee suurendab panga kliendibaasi sellel aastal rohkem kui 20 000 rahuloleva uue kliendiga," lisas Vanajuur. "Olen seisukohal, et pikaajalise kliendisuhte aluseks ei saa olla ainult 2-kohalise intressiga tarbimislaenud ja kaarditooted."

Vanajuure sõnul rajaneb Sampo Panga kliendistrateegia tasakaalustatud ja kliendikesksel lähenemisel leibkonna finantsvajadustele, kuhu kuuluvad nii igapäevased arveldused, eluasemelaen, pensioni- ja säästutooted kui ka erinevad kaardilahendused.

"Hea meel on tõdeda, inimesed on võtnud need eluterve ja kliendi vajadustest lähtuvad tegutsemispõhimõtted positiivselt vastu. Sampo on kujunenud eluasemelaenuturul, mis on üks pikaajalise kliendisuhte aluseid, kodufinantseerimise pakkujaks number 2 ning läheneb jõuliselt samale positsioonile igapäevase panganduspartnerina," märkis Vanajuur.

"Meile on edu toonud tegus arusaam kliendi tervikvajadustest ja keskendumine kvaliteetsele teenindusele," sõnas Vanajuur. "Eesti Teeninduse Indeksi järgi oleme Eesti pankade seas teenindusliidrid teist aastat järjest. Usun, et üheks põhjuseks on ka see, et Sampo kliendid saavad jätkuvalt nautida tasuta arveldusi internetipangas ning lisaks Sampo 80 sularahaautomaadile viis korda kuus kasutada tasuta ka SEB ja Hansapanga omi."

Vanajuur sõnas Sampo kiituseks: "Oleme hea meelega valmis pakkuma neidsamu soodustusi ka teiste pankade klientidele ja töötajatele, kelle jaoks pangandussuhe tähendab personaalset lähenemist ja terviklahendusi."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. May 2008, 11:48
Otsi:

Ava täpsem otsing