Aivar Pilv leidis uue ühinemispartneri

13. mai 2008, 12:45

Advokaadibürooga Aivar Pilv ühineb
Advokaadibüroo Siigur, Kõrgesaar Partnerid. Aivar Pilve teatel liitub
lisaks bürooga varem advokaadibüroos RoschierRaidla töötanud vandeadvokaat ning
ka kolm uut juristi. Kokku täieneb Aivar Pilve advokaadibüroo lähiajal kuue
inimesega.

Ühinenud ettevõte jätkab tegevust Advokaadibüroo Aivar Pilv nime all.

Pilve advokaadibüroo proovis mõni aeg tagasi liituda Aare Targa advokaadibürooga, kuid ühinemine peatati märtsis. Pilve sõnul ajutiselt, et sügisel edasi arutada ühinemist, kuid Tark eitas ühinemisplaanide edasilükkamist ning kinnitas, et koondumine jäi lõplikult katki juba märtsis. Aivar Pilve juurest läks Aare Targa büroosse üle viis advokaati, mida Pilv pidas alatuks sammuks, kus konkurendi büroo kasutas ühinemisläbirääkimisi info ammutamiseks, et seda enda huvides ära kasutada.

Seekordse õnnestunud ühinemise kohta ütles advokaadibüroo juhtiv partner, vandeadvokaat Aivar Pilv järgmist: "Toimunud advokaadibüroode ühinemine ning uute kolleegide lisandumine tugevdab Advokaadibüroo Aivar Pilv positsiooni äri- ja lepinguõiguse vallas."

Vandeadvokaat Kõrgesaare sõnul võimaldab liitumine täiendada büroode advokaatide kompetentse ning pakkuda klientidele veelgi paremat õigusteenust.

Advokaadibürooga Aivar Pilv ühineb ka vandeadvokaat Pirkka-Marja Põldvere, kes on varem kuus aastat töötanud advokaadibüroos Raidla Lejins Norcous (RoschierRaidla). Lisaks neile asuvad Advokaadibüroosse Aivar Pilv tööle kolm uut juristi, mille järel tegutseb Advokaadibüroos Aivar Pilv kokku 11 advokaati ja viis juristi.

Advokaadibüroo Aivar Pilv partneritena jätkavad vandeadvokaadid Aivar Pilv ja Tarmo Pilv ning uute partneritena vandeadvokaadid Ilmar-Erik Aavakivi ja Urmas Kõrgesaar. Vandeadvokaat Aavakivi on Advokaadibüroos Aivar Pilv töötanud ligikaudu kümme aastat ning praktiseerinud peamiselt lepingu- ja äriõiguse, kinnisvara tehingute nõustamise ning tsiviil- ja halduskohtumenetluste valdkonnas.

Advokaadibüroo Aivar Pilv juhtivpartner vandeadvokaat Aivar Pilv peab nimetatud isikute liitumise näol oluliseks eelkõige hea meeskonna ja selle kõrge töövõime säilitamist.

Advokaadibüroo Siigur, Kõrgesaar Partnerid juhtiv partner, vandeadvokaat Urmas Kõrgesaar on advokaadina praktiseerinud 1997. aastast. Tema põhilisteks tegevusvaldkondadeks on olnud äri- ja lepinguõigus, samuti kohtumenetlused nii tsiviil-, kriminaal- kui ka haldusasjades. Vandeadvokaadi abi Ingmar Lääts lõpetab magistriõpinguid Amsterdami Ülikoolis ja naaseb tööle augustis 2008. Vandeadvokaat Erik Siiguri kutsetegevus on peatatud seoses avaliku teenistusega välisministeeriumi ülesandel Eesti suursaatkonnas Moskvas, kus ta täidab konsulaartalituse direktori ametikohustusi.

Advokaadibüroo Aivar Pilv peamisteks tegevusvaldkondadeks on tsiviilõigus – eelkõige äri- ja lepinguõigus, pankrotiõigus, kindlustusõigus ja intellektuaalne omand ning nendega seotud kohtumenetlused. Samuti haldusmenetlused, sh ehitus- ja planeerimisõigus, riigihanked, maksu- ja konkurentsiõigus ning halduskohtumenetlus, ka avalik-õiguslike vaidluste lahendamine, ameti-, majandus- ja maksualased kuriteod ja kohtumenetlused.

Advokaadibüroo Aivar Pilv õigusteenuste käive oli 2007. aastal 23,1 miljonit krooni, suurenedes võrreldes 2006. aastaga 23 protsenti ja kasum 8,9 miljonit krooni (maksudejärgne kasum 7,4 miljonit krooni) ehk 34 protsenti enam kui 2006. aastal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. May 2008, 15:18
Otsi:

Ava täpsem otsing