420 miljoni eest Sedini vara müügis

Kadrin Karner 11. juuli 2008, 00:00

Ettevõtte tervikvara koosseisu kuuluvad tootmishoonete maa Kohila alevikus, tehasehoone, katlamaja, arvutustehnika, inventar, masinad ja seadmed, halduri poolt täitmiseks võetud kapitalirendilepingute alusel ASilt SEB Liising liisitud vineeritootmise seadmed vastavalt seadmete nimekirjale. Nimetatud seadmete müügiks ettevõtte tervikvara koosseisus on olemas liisinguandja nõusolek.

Samuti on müüki pandud ettevõtte sõlmitud lepingutest tulenevad õigused ja kohustused, mis on vajalikud vineeritootmise ettevõtte tegevuse jätkamiseks.

Baltic Panel Groupi maksuvõlg ulatub maksehäireregistri andmetel pea kolme miljoni kroonini ning ettevõtte emafirma Grove Invest, mis juuni alguses võlgnes 7,2 miljoni krooni eest makse, oli eilseks võlasummat kahekordistanud.

Sedin oli telefonis ettevõtte võlga kommenteeris rahulik ja rõõmus, tema sõnul on tegemist võlaga vaid tehniliselt ja tegelikult on kõik korras.

"Ei, see on hästi lihtne asi. Meil on tegemisel maksegraafik maksuametiga. Korterimüügist läheb käibemaks panka ja pank tagastab selle maksuametile," ütles Sedin ning lisas, et küsimus on lihtsalt tehniline.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing