Inimesed lõhuvad Kuressaare golfiväljakut

Mariliis Pinn 02. september 2008, 08:45

Kuressaare vastvalminud golfiväljakut
turvav firma AS G4S tihendas väljaku kontrolli, sest käesoleval suvel on käidud
väljakul olevates tiikides suplemas, tehtud lõket ning sõidetud tundlikul murul
ATVdega.

“Peamiselt on tegevus käinud öösiti ning seetõttu tihendasime öist patrullimist,” osutas golfiväljakut valvava turvafirma G4S Lääne-Eesti Kuressaare esinduse juhataja Toomas Peeters. Tema sõnul käib patrull nüüd öö jooksul kahel korral kontrollimas, ega golfiväljakul midagi ebaseaduslikku tehta, kirjutas Meie Maa.

Suvel polnud harvad juhused, kus inimesed käisid golfiväljaku puhta, selge ja sooja veega tiikides ujumas. Kurioosumina tegi üks seltskond väljakule lõkke, mistõttu sai murulapp ühel rajal tugevasti kahjustada. Nüüdseks on muru kahjustatud kohas asendatud.

Pimedus ning töötajate-valvajate äraminek pärast tööpäeva lõppu meelitas suvel golfiväljakule ka ATV-sõitjaid, kes oma masinatega väljakut oluliselt kahjustasid.

“Nõukogu tasandil pole vandaalide teema arutluse all olnud, ju siis pole probleem nii tõsine, et tegevjuhtkond sellega hakkama ei saaks,” sõnas Saaremaa Golfi AS-i nõukogu esimees Urmas Sepp. “Minuni on otseselt jõudnud need ATV juhtumid, mis on tõesti nördimapanevad. ATV-dega saab ju ka mujal sõita, ei pea nendega golfiväljakule minema ja green`il neid ringi keerama. Aga eks iga asi vajab harjumist ja ilmselt vajab ka linnarahvas veel aega, et golfiväljakut hoida ja et seal mängimise ja jalutamise asemel midagi muud ei tehtaks.”

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. September 2008, 16:35
Otsi:

Ava täpsem otsing