18. september 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Logistikamess Logistika 2008 jääb ära

Kevadel mais toimuma pidanud logistikamess "Logistika 2008" lükkus novembrisse, täna vastas messikorraldaja Eesti Expo aripaev.ee küsimusele, kas vastab tõele, et ka novembris jääb mess ära, jaatavalt.

„Jah vastab. Selle põhjuseks on asjaolu, et messi ettevalmistust mõjutab väga tugevalt majanduslangus Eestis. Paljud ettevõtted on sunnitud piirama turunduseelarveid, mis teeb raskeks ürituse korraldamise,“ selgitas Eesti Expo AS logistikamessi projektijuht Elys Tsupsman. Veel eile ettevõtte kodulehel olnud info messi toimumise kohta novembris on tänaseks sealt maha võetud.

Mais oli Tsupsmani sõnul edasilükkumise põhjuseks asjaolu, et messi ettevalmistusperiood on osutus väliseksponentide jaoks liiga lühikeseks ja seetõttu ei peetud õigeks korralduse kvaliteedis järeleandmisi teha.

Novembris toimuma pidanud messil pidi olema 50 kuni 100 osalejat. Milliseid kahjusid messi ärajäämine Eesti Expole toob, ei ole Tsupsmani kinnitusel veel hetkel teada. Millised on osaleda plaaninud ettevõtete kahjud? „Eesti Expo annab endast kõik, et ettevõtted kahjusid ei kannaks,“ oli Tsupsmani vastus.

Küsimusele, millal uus mess võiks toimuda, aripaev.ee vastust ei saanud. „See oleneb turu seisust, mida ei suuda meist keegi kontrollida,“ ütles projektijuht vastuseks küsimusele, kas Eesti Expol on olnud mõttes messi korraldamisest üldse loobuda.

Eelmisel nädala kirjutas aripaev.ee Igor Pihela juuniori osalusega ettevõttel Eesti Expo on üle 400 000 kroonine maksuvõlg, millele lisandub intress ning ligi 3000 kroonine võlg Julianus Inkasso andmetel. Täna inkassofirma kodulehte uurides võib sealt avastada, et võlasummad on kasvanud. Juulis ja augustis Julianus Inkassos registreeritud võlad küünivad 50 000 lähedale. Maksuameti võlg on eilse päeva seisuga sama nagu esmaspäeval.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt