Salumäe: esileedi spordiharrastuste kinni maksmine on põhjendatud

21. oktoober 2008, 16:51

Presidendiproua Evelin Ilvese harrastused
rulluisumaratonide ja spordiharrastuste osaline kinnimaksmine maksumaksja raha
eest on põhjendatud, kuna tegemist on eeskuju ja presidendiprouaga, leidis
olümpiavõitja ja endine riigikogu liige Erika Salumäe.

Salumäe ütles aripaev.ee-le, et kui see tõesti tõele vastab, et maksumaksja presidendiproua sportliku vormi kinni maksab, siis tema toetab igal juhul sellist sportlikku eeskuju olemasolu. „Maksumaksja maksab palju nõmedamaid asju kinni, see pole minu arvates küll midagi halba, kui meil on eeskuju olemas,“ lisas Salumäe.

Temal endal maksumaksjana sellest kindlasti kahju ei ole. „Mina ütlen küll, et see on põhjendatud. Selle isiku puhul on see põhjendatud.“

Samuti juhtis Salumäe tähelepanu sellele, kui palju Eestis räägitakse tervislikkusest ja sellest, et ei tasu pruukida alkoholi, narkootikume ega suitsetada ning vaja on liikuda ja teha sporti ning presidendiproua on selles just heaks eeskujuks.

Evelin Ilvese harrastuse rulluisumaratonide eest on presidendikantselei tasunud nii lennupiletite kui ka majutuse eest ligi 30 000 krooni. Presidendi kantselei ostnud spordiklubilt Fittest riigipea personaaltreeningute plaanide koostamise ja nõustamise teenust 17 110 kr eest. Selle aasta mais ostis presidendi kantselei riigihanke korras presidendi kantseleisse spordiinventari kokku 181 000 kr eest firmalt Fysioline Eesti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. October 2008, 17:13
Otsi:

Ava täpsem otsing