Estonian Airi juhatus lükkas äsja
ümber tänases Äripäevas esitatud väite, nagu vajaks firma rahasüsti
hiljemalt pühapäevaks, et tagada ettevõtte likviidsus ja edasine
tegevus.
"Artiklis esitatud pühapäevane tähtaeg on seotud ettevõtte omanikevaheliste otsuste tegemisega, mida saavad kommenteerida ainult omanikud ise," seisab Estonian Airi juhtkonna pöördumises. Firma jätkab tegevust ja lendude plaanipärast teenindamist nii järgmisel nädalal kui ka tulevikus, rõhutas juhatus.
Estonian Airi juhatusse kuuluvad lennufirma president Andrus Aljas ja käitlusala asepresident Rait Kalda.
Ühtlasi taunis juhatus meedias toimuvat, kus ilmselt ettevõtte omanike esindajate poolt on avalikkuse ette toodud firma tegevust puudutavad konfidentsiaalsed dokumendid. "Nende põhjal üleskerkinud spekulatsioonid häirivad ettevõtte normaalset tööd ja klientide usaldust meie vastu ning ei tule kasuks mitte ühelegi ettevõttega seotud osapoolele," teatasid Estonian Airi juhid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Vaatamata majanduslangusest tekkinud nõudluse vähenemisele jätkab lennufirma juhtkonna kinnitusel ka järgmisel aastal Tallinnast ühenduste pakkumist ligi 20 otselennu sihtkohta.