Pandipakend: viimaste kuude maksed on jäänud hiljaks

05. detsember 2008, 18:09

Eesti Pandipakend, keda ettevõtjad
süüdistavad hüvitiste maksmisel hiljaks jäämisega, tunnistab, et viimastel
kuudel on mõne päeva kuni nädala pikkuseid makseviivitusi ette tulnud.

„Kui keegi jääb meile võlgu, siis meie oleme omakorda õigeaegsete tasumistega jännis,“ ütles jäätmete ümberkäitlejate kohta OÜ Eesti Pandipakend tegevjuht Rauno Peeter Raal.

Kahe viimase kuu jooksul on olnud viivitusi maksmistes kaks kuni seitse päeva. Enim on mõjutanud materjalihinna drastiline langus.

Samuti süüdistas Raadi kaupluse omanik Nikolai Lambrik Pandipakendit selles, et viimane raha nõudvate ettevõtete kõnesid vastu ei võeta või nn visatakse toru ära. „Sellised süüdistused on kummastavad,“ lausus Raal kommentaariks. Ta lisas, et kui ei saa vahel kätte tegevjuhti või finantsjuhti, siis võib see olla sellest, et neil on tõesti viimasel ajal kiire olnud, kuid klienditeeninduses saab oma mure ära rääkida. „Siin on tegemist sooviga emotsionaalset värvingut juurde lisada,“ oli juhi seisukoht.

Raal kinnitas, et Pandipakend ei pane kindlasti pead liiva alla ja tunnistab, et kahe viimase kuu jooksul on hüvitistega hiljaks jäädud, kuid rahast ilma ei ole keegi jäänud.

Pandipakendi puhul on Raali sõnul tegemist keskkonnaministeeriumi poolt ellu kutsutud üleriigilise süsteemi haldamisega tegeleva ettevõttega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. December 2008, 18:42
Otsi:

Ava täpsem otsing