Amserv Grupp ostab Korea Auto

08. detsember 2008, 13:29

Amserv Grupp ostab Hyundai sõidukeid müüva
Korea Auto aktsiapaki.

Amserv Grupp ja Hyundai sõidukeid müüv Korea Auto AS kirjutasid täna alla Korea Auto aktsiate ostu-müügilepingule. Tehing jõustub pärast konkurentsiametilt koondumiseks nõusoleku saamist.

Hyundai kaubamärgi esindusõigusega lisandub Amserv Gruppi kuues kaubamärk tänaste Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet ja Saabi kõrvale.

Ühinemise ajendiks on Amserv Grupi ja Korea Auto soov pakkuda oma klientidele laiemat tooteportfelli tugevate ning arenevate kaubamärkide kaudu. Amservi eesmärgiks on kasvatada ka tänaste Hyundai klientide rahulolu läbi kontserni parimate praktikate rakendamise järelteeninduses.

Sel aastal 10. tegevusaastat tähistanud Korea Autole kuuluvad täisteenust pakkuvad automajad Tartus ja Pärnus ning kaks Hyundai keskust Tallinnas. Korea Auto 2008. aasta käive ületas novembri lõpuks 154 miljonit krooni. Ettevõte on 11 kuu kokkuvõttes müünud 531 uut Hyundai sõiduautot. Ettevõttes töötab 42 inimest.
Amserv Grupp on tänaseks üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades. 2007. aasta käive oli üle kahe miljardi krooni ning müüdud autode arv üle 7800. Kontsernis töötab kokku üle 450 töötaja nii Eestis kui Lätis. Pärast ühinemist on Amservil 15 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis ja Riias.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. December 2008, 19:11
Otsi:

Ava täpsem otsing