Pangabuss tahab KOVilt tasuta elektrit, reklaami ja WCd

27. juuni 2009, 14:13

Swedbank küsib kohalikult omavalitsuselt
pangabussi jaoks asfalteeritud ja valgustatud parkimiskohta, tasuta elektrit,
reklaami ning 10 meetri raadiuses asuvat käte pesemise võimalusega
tualettruumi.

Äripäeva kätte sattunud konfidentsiaalse koostöölepingu koopialt võib lugeda, et rahvale kättesaadavate pangateenuste võimaldamiseks tuleb Kuusalu vallavalitsusel lubada pangabussil tasuta parkida muusikakooli parklas aadressil Kuusalu tee 22, kus peab pangabussile olema takistamatu juurdepääs, valgustus, kõva teekate, heakord ning avarus ligipääsuks pangateenust kasutada soovivatele klientidele.

Parkimiskohas tahab pangabuss tasuta elektrit Swedbanki näidatud tingimustel. Kohaliku omavalitsuse paigaldatud jõupesa ei tohi asuda kaugemal kui 15 meetrit pangabussi parkimiskohast ja sellele peavad pangatöötajad ligi saama 24 tundi ööpäevas ning seitse päeva nädalas.

Kui elekter ära läheb, kohustub Kuusalu vald tegema omalt poolt kõik võimaliku, et seda taastada.

Lisaks tuleb kohalikul omavalitsusel teha pangabussile reklaami. Selleks tuleb paigaldada pangabussi parkimiskoha ümbrusesse ja teistesse kokkulepitud kohtadesse panga edastatud reklaammaterjale ning vajadusel neid uuendada.

Kui Swedbanki tingimused täidetud, saavad vallaelanikud vastutasuks kasutada pangabussis olevaid sularaha sissemakse ja väljamakse automaate, teha internetipangas ülekandeid, avada telleri vahendusel kontot, tellida plastikkaarte, sõlmida lepinguid ning teha rahaülekandeid. Valuutat pangabussis vahetada ei saa.

Swedbanki pangabussis kehtib teenustele tavahinnakiri, ent kui tihti buss käima hakkab, pole koostöölepingus fikseeritud. Öeldud on vaid seda, et pank kohustub teenuseid pakkuma kohalikule omavalitsusele teatatud ajal. Seejuures võib pank pakutavaid teenuseid omatahtsi muuta, neid siis lisada või vähendada.

Lepingule kirjutasid alla Swedbanki Tallinna regiooni direktor Eve Vuks ja Kuusalu vallavanem Kalmer Märtson.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. June 2009, 17:52
Otsi:

Ava täpsem otsing