Reformi vastulause: Äripäeva loos on mitu valeväidet

01. november 2009, 16:29

Reformierakonna avalike suhete juht Silver
Pukk edastas Äripäeva toimetusele e-kirjas, kus on erakonna vastulase täna
aripaev.ee-s ilmunud artiklile „Antropovi valimiskampaania: hääled, voldik,
konkurent“.

Järgneb Silver Puki saadetud Reformierakonna vastulause:

"Reformierakonna poolt teatan, et teie loos on mitu valeväidet ning palun nende kohest ümberlükkamist ja parandamist.

Esiteks – väidate, et Jüri Pihel on Reformierakonna kampaania üks korraldajatest. Lükkan selle koheselt ümber ja soovin vastava paranduse tegemist antud artiklis. Annan Reformierakonna poolt teada, et Jüri Pihel ei olnud tollal ega ole ka praegu Reformierakonna kampaania korraldajate hulgas ega ka meie töötaja muudes funktsioonides.

Teiseks – väidate mitmes kohas, et Reformierakond pidi kandma kulutusi ja osalema kandidaat Rober Antropovi kampaaniaürituste korraldamisel. Reformierakonna poolt lükkan sellegi väite ümber ja ütlen veelkord, et Reformierakond ei olnud mainitud kandidaatide ürituste planeerija, korraldaja ega maksja. Samuti ei ole Reformierakond olnud mingites suhetes tänaseks pankrotistunud agentuuriga Droom. Palun artiklis vastavad parandused teha.

Kolmandaks – kuna valede levitamine ei tee au kellelegi, siis palun see lõpetada ning soovitan tutvuda ka asjakohaste õiguskaitseorganite seisukohtadega antud teemal. Kahju on mul ka sellest, et Äripäev on asunud esindama tavalises eraõiguslikus vaidluses ühte poolt, kelleks on rahanõudjad ning kelle taust ei tee au kellelegi."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. November 2009, 16:42
Otsi:

Ava täpsem otsing