Mille puhul õnnitleb linnapea Georgi Bõstrov Maardu elanikke?

Kaisa Gabral 18. november 2009, 15:01

Õnnitlen kõiki ja igaüht seoses Suures Isamaasõjas saavutatud võidu aastapäevaga, kirjutab Maardu Teatajas linnapea Georgi Bõstrov.

Loe killukesi Maardu Teatajast:

Õnnitlen kõiki ja igaüht seoses Suures Isamaasõjas saavutatud võidu aastapäevaga!

See on võit, mis on saavutatud võrreldamatute inimlike jõupingutuste hinnaga ja loendamatute ohvritega, aga samuti tänu inimeste mehisusele ja kangelaslikkusele.

Ma tahan teha sügava kummarduse kõikidele neile, kes andsid oma elu rahu nimel meie Maal ja mälestada neid minutilise leinaseisakuga.Teadke – kedagi ega midagi ei ole unustatud! Neile vähestele, kes praegu tähistavad seda pidupäeva koos meiega – suur kuulsus, au ja austus!

Palju aastaid teile, kallid veteranid, ja palavad õnnitlused Võidu aastapäeval!

Armastusega südames

Georgi Bõstrov,

Maardu linnapea

PALJU ÕNNE JUUBELI PUHUL!

Austatud Georgi Vassiljevitsh!

Võtke oma järjekordsel, 65.-ndal, sünnipäeval vastu siiraimad õnnitlused! Oma viljaka majandusliku ja ühiskondliku tegevusega olete Te pälvinud suure toetuse ja autoriteedi mitte ainult Maardu elanike, vaid ka kogu meie maa üldsuse laiades ringkodades. Pikkade aastate vältel olete Te Maardu linnapeana olnud paljude kasulike algatuste initsiaatoriks meie linna elus, mida on linnaelanike heaks ka täielik edu krooninud. Väärib märkimist, et see edu on saavutatud tänu Teie tahtejõule ja oskusele juhtida Teie alluvate ja kolleegide kollektiivset tööd püstitatud ülesannete lahendamisel. Eestis ja raja taga hinnatakse Teid kui laia haardega majandusmeest Teie oskuse tõttu leida partnereid viljakaks koostööks ühiste eesmärkide elluviimisel. Teid kui poliitikut eristab ühiskonnas toimuvate protsesside poliitilise analüüsi vahedus.

Teid austatakse nii Teie pooldajate kui ka oponentide leeris Teie printsipiaalsuse ja elutarkuse tõttu. Maardu elanikud kohtavad Teiega suhtlemisel alati valmidust süveneda nende elulistesse pobleemidesse, aidata kaasa nende lahendamisel ja on ükskõik, kas see toimub Teie kabinetis või kohtute Te nendega linnatänavatel.

Soovime Teile tervist, õnne ja edu isiklikus elus, edu Teie omastele ja lähedastele! Edasisi edusamme Teile ametialases ja ühiskondlikus tegevusvaldkonnas! Me loodame, et meil on võimalik veel palju aastaid aktiivselt koos Teiega töötada ja osaleda Maardu ühiskondlikus elus kõigi linnaelanike heaks. Palju õnne sünnipäevaks Teile, lugupeetud Georgi Vassiljevitsh!

Maardu Elamu AS

Maardu Vesi AS

Maardu Soojus AS

 Maardu valis stabiilsuse!

Õnnitleme Maardu Valimisliitu ja isiklikult Georgi Bõstrovi veenva võidu puhul Maardu linnavolikogu valimistel ning soovime edasist edukat töötamist meie linna elanike hüvanguks.

Lubage kõigepealt soovida Teile ja Teie juhitavale Maardu Valimisliidule palju õnne seoses veenva võiduga Maardu linnavolikogu valimistel. Kas olete valimistulemusega rahul?

Tänan õnnitluste ja heade soovide eest. Tahaksin esmalt tänada kõiki Maardu Valimisliidule ja mulle isiklikult antud toetuse eest. Võtke vastu minu siirad tänusõnad, kallid valijad, kes te 18.oktoobril tulite valimisjaoskondadesse ja andsite oma hääled meie toetuseks. Meie tänu kuulub ka neile maardulastele, kes ühel või teisel põhjusel valimistel ei osalenud, kuid kes sellegipoolest meid toetavad. Mulle antud 2321 häält on suur au, mis asetab mind kogutud lihtkvootide alusel koostatud reitingutabeli etteotsa. Ka ei ole ma varem nii suurt hulka hääli kogunud, varasem parim tulemus on olnud 2070 häält.

18.oktoobril toimusid Eestis kohalike omavalitsuste volikogude valimised. Maardus saavutas täieliku võidu füüsilistest isikutest koosnev nimekiri- Maardu Valimisliit eesotsas senise linnapea Georgi Bõstroviga.

Valimisliit sai 14 kohta 21-st, ehk absoluutse enamuse linnavolikogus, Georgi Bõstrov isiklikult kogus aga 2321 toetushäält.

 

Head kevadpüha, kallid naised!

Kuigi pärast Eesti iseseisvuse taastamist ei ole rahvusvaheline naistepäev 8. märtsil enam riiklik püha, tähistavad meie mehed seda ikka, tuues oma naisperele sel päeval lilli ja kingitusi. Sellel tähtpäeval on oma pikk ajalugu. 1910. aastal tegi tuntud naispoliitik Klara Zetkin sotsialistide II rahvusvahelisel konverentsil Kopenhaagenis ettepaneku hakata igal aastal tähistama ülemaailmset naistepäeva. Sellest ajast alates on 8. märts saanud iga-aastaseks naiste pidupäevaks. Ka tänapäeval tähistavad paljud riigid seda päeva, kuim toredat pidulikku sündmust, mil on sobilik naisi lilledega meeles pidada, ehkki poliitilise värvingu on naistepäev juba ammu minetanud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. November 2009, 16:09
Otsi:

Ava täpsem otsing