Anne Oja • 19. september 2010 kell 13:59

Kiirlaenuinfo: Credit24 on usaldusväärseim

Augustis korraldatud küsitluse põhjal peavad eestimaalased kiirlaenufirmadest kõige usaldusväärsemaks Credit24 all tegutsevat MCB Finance gruppi, teatas uuringu korraldanud otsingumootor www.kiirlaen.info.

"Teeme klientide usalduse nimel iga päev kõvasti tööd. Vastutustundlik laenamine on meie ettevõtte jaoks üks olulisemaid põhiväärtusi ning on meelitav näha, et kliendid hindavad meie pingutusi. Tahame olla jätkuvalt oma sektoris esirinnas, et arendada kogu valdkonda ja selle mainet, mis on Eestis kahetsusväärselt halb," ütles Credit24 klienditeeninduse juht Merle Laurimäe kommentaariks Äripäevale.

„Oma tegevustes oleme alati rõhku pannud läbipaistvusele ja kliendikesksusele, mis ilmselgelt on end õigustanud,“ lisas Laurimäe.

Kiirlaen.info andmetel sai Credit24 usaldusväärseima kiirlaenupakkuja väljaselgitamisel 47,1 protsenti kõikidest vastajate häältest, edastades järgnevaid konkurente pea 30-protsendilise edumaaga. Kiirlaenufirmade usaldusväärsuse võrdluses järgnesid Raha24 11,4 protsendi ning Kiirlaen24, mis sai 9 protsenti vastanute häältest.

Internetiuuring toimus 12.08 - 06.09.2010 ja selles võisid osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud. Oma hääle andis 2472 inimest.

Kiirlaen.info tegeleb Eesti kiirlaenude ja SMS laenude otsingumootori www.kiirlaen.info haldamise ja arendamisega, võimaldades kiirlaenuteenuseid ühtsetel alustel võrrelda.

Credit24 kuulub Londoni börsil noteeritud MCB Finance gruppi. Tänaseks neli aastat tegutsenud ja rohkem kui 300 000 klienti kogunud ettevõtte peakontor asub Eestis, kuid kiirlaene pakutakse ka  Lätis, Leedus ja Soomes.

Hetkel kuum