Rõtov: Luik teab, mis ta teeb

Anu Jõgi 27. aprill 2011, 15:01

Äripäeva peadirektor Igor Rõtov ütles, et Ekspress Gruppi kuuluvate toimetuste ühendamine on loogiline samm.

"Samas jääb mulle mõistetamatuks, miks ikkagi on äsja võetud ametisse eraldi peatoimetajad Eesti Ekspressile ja Eesti Päevalehele," märkis Rõtov.

"Aga Hans H. Luik on tark mees ja ma usun, et ta teab, mis ta teeb," lisas ta.

Ekspress Grupis viiakse sel aastal läbi suur reorganiseerimisprotsess, mille käigus koondatakse kokku ettevõtteid ja integreeritakse üksusi ja tootmisprotsessi.

Meediakontsern liidab AS Eesti Päevalehe ja AS Eesti Ajalehed, mille tulemusena sünnib ettevõte, mis kirjastab kolme ajalehte: Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress ning Maaleht.

Paralleelselt kahe ettevõtte liitumisega luuakse AS-i Eesti Ajalehed uue tütarfirmana raamatukirjastamisega tegelev ettevõte, kuhu koondatakse kogu senine Eesti Ekspressi, Maalehe ning Eesti Päevalehe kaubamärgi alt toimunud raamatute kirjastamine. 

Uue raamatute kirjastamise ettevõtte loomine algab koheselt, Eesti Päevalehe AS-i ning AS-i Eesti Ajalehed ühinemine viiakse lõpuni käesoleva aasta sügiseks.

Ettevõtete ühinemise käigus luuakse Ekspress Grupi ühine multimeedia uudisruum.

Uudisruumi koondatakse kõigi Ekspress Grupi poolt 100% omatud ettevõtete toimetused. Uudisruumis leiavad omale koha Delfi, Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe ning Maalehe ning eelnimetatud ajalehtede kuukirjade toimetused.
Kõigi ajakirjandustoodete tugistruktuurid kolitakse senistesse Eesti Ekspressi ning Maalehe ruumidesse Narva mnt 11e. AS Delfi loobub oma senistest bürooruumidest Rävala tänaval. 

Lisaks moodustatakse eelnimetatud ettevõtete baasilt eraldi finantsteeninduse üksus, mis hakkab olema osa kontserni emaettevõtte organisatsioonist ning mis asub teenindama kontserni tütarettevõtteid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. April 2011, 15:01
Otsi:

Ava täpsem otsing