Ekspress paneb lehed ühe katuse alla

Raivo Sormunen 27. aprill 2011, 14:16

Ekspress Grupp teatas, et koondab kokku ettevõtteid ja integreerib üksusi ja tootmisprotsessi.

Meediakontsern liidab AS Eesti Päevalehe ja AS Eesti Ajalehed, mille tulemusena sünnib ettevõte, mis kirjastab kolme ajalehte: Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress ning Maaleht.

Paralleelselt kahe ettevõtte liitumisega luuakse AS-i Eesti Ajalehed uue tütarfirmana raamatukirjastamisega tegelev ettevõte, kuhu koondatakse kogu senine Eesti Ekspressi, Maalehe ning Eesti Päevalehe kaubamärgi alt toimunud raamatute kirjastamine. 

Uue raamatute kirjastamise ettevõtte loomine algab koheselt, Eesti Päevalehe AS-i ning AS-i Eesti Ajalehed ühinemine viiakse lõpuni käesoleva aasta sügiseks.

Ettevõtete ühinemise käigus luuakse Ekspress Grupi ühine multimeedia uudisruum.

Uudisruumi koondatakse kõigi Ekspress Grupi poolt 100% omatud ettevõtete toimetused. Uudisruumis leiavad omale koha Delfi, Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe ning Maalehe ning eelnimetatud ajalehtede kuukirjade toimetused.
Kõigi ajakirjandustoodete tugistruktuurid kolitakse senistesse Eesti Ekspressi ning Maalehe ruumidesse Narva mnt 11e. AS Delfi loobub oma senistest bürooruumidest Rävala tänaval. 

Lisaks moodustatakse eelnimetatud ettevõtete baasilt eraldi finantsteeninduse üksus, mis hakkab olema osa kontserni emaettevõtte organisatsioonist ning mis asub teenindama kontserni tütarettevõtteid.

Läbiviidavate muudatuste eesmärk on ühildada ajalehtede kirjastamise tugistruktuuride toimimine, koondada kogu Ekspress Grupi sisu tootmise võimekus ühte asukohta ning luua tekkiva parema infovahetuse ja kasvava  võimekuse baasilt uued võimalused kvaliteetsisu tootmiseks erinevatesse uutesse meediakanalitesse sh. interneti- ning digitaaltelevisiooni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    30. April 2011, 15:37
    Otsi:

    Ava täpsem otsing