26. september 2012 kell 21:00

Erki Kert lahkub LHV Pangast

LHV Panga investeerimispanganduse juhi ja juhatuse liikme Erki Kerdi sõnul oli ta ametist lahkumisest rääkinud mõnda aega.

“Lahkumise initsiatiiv tuli minu poolt ning olime sellest LHVs juba mõnda aega rääkinud. Mõtteid ja tahtmist on alati rohkem kui aega nende ideede ja tahtmiste elluviimiseks ning seetõttu tuleb paraku teha valikuid, millele oma energia suunata,” ütles Kert. “Üle kaheksa aasta on ühes organisatsioonis töötamiseks võrdlemisi pikk aeg ning seetõttu otsustasin uute väljakutsete kasuks.”

Kert lisas, et tulevikplaane ja -mõtteid on palju ning tehtud ka mitmeid põnevaid pakkumisi. Samas ei ole ükski idee veel sellises faasis, et sellest avalikult rääkida.

LHV Panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul ei ole praegu uut juhatuse liiget kavas otsima hakata. “LHV Panga juhatus jätkab viieliikmelisena ja uut juhatuse liiget ei ole praegu kavas otsima hakata,” märkis panga juhatuse esimees. Lisaks Kilule kuuluvad panga juhatusse veel ettevõtete panganduse juht Indrek Nuume, IT-juht Jüri Heero, finantsjuht Kerli Lõhmus ja riskijuht Martti Singi.

Kilu kinnitusel ei ole Kerdi lahkumisel mingit seost Pro Kapitali ebaõnnestunud IPOga, mille LHV Pank korraldas.

1999. aastal loodud ja Eesti kapitalil põhinev LHV Pank tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. LHV kontsernis töötab kokku ligi 160 inimest.

Hetkel kuum