Marta Jaakson • 4. juuni 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Mõis petuhäältest: positiivne protsess

Jüri Mõisa sõnul on petuhäälte skandaal Reformierakonnale positiivne areng. Enne verevahetust partei Mõisa kinnitusel valijaid tagasi ei saa.

„Mina olen koguaeg arvanud, et see on valelik kamp ja ma olen õnnelik, et see asi hakkab nüüd hargnema,“ ütles Mõis. Ta ennustas, et sarnaselt Silver Meikarile on nüüd Ojulandil aeg erakonnast lahkuda ning sarnaselt peaks Mõisa hinnangul erakonnast lahkuma veel viis-kuus inimest.

„See on tõsine lugu, see ei ole nali, see on ikkagi juhtiv erakond riigis! Kõik, kes käisid prokuratuuris, tuleks kindlasti sealt eemaldada,“ lausus ta. Mõis on veendunud, et enne kui verevahetus toimunud ei ole, Reformierakond valijaid tagasi ei saa.

Andrus Ansipit peab aga Mõis au sees, nimetades teda tõsiseks Kallase aegseks vanakooli tegijaks. „Ansipi ees võib mütsi maha võtta. Ma ei tea kuidas ta konkreetselt, kas tema räägib õigust ja teised valetavad, aga kogu noorte kollektiiv on põhimõtteliselt Ojuland 1, Ojuland 2 ja Ojuland 3,“ märkis ta.

Mõis peab toimuvat protsessi väga positiivseks. „Ma olen väga rõõmus ja arvan, et kui see protsess jätkub, siis olen kindlalt ka Reformierakonna taga,“ kinnitas ta.

Äripäev küsis, petuhäälte skandaali sattunud Reformierakonna kohta, kes valetab, kas Kristiina Ojuland või erakonna esimees Andrus Ansip.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt