Romet Kreek • 18. juuli 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Karu: seni on kunded ööbinud Swissotelis

Olympic EG nõukogu esimees Armin Karu rääkis täna, et seni on Olympic EG kasiinot külastanud luksust ihaldavad mängijad Tallinnas ööbinud sageli Swissotelis. Tulevikus  saavad nad võimaluse ööbida Hiltoni luksushotellis.

„Klientuurina näeme Vene mängijaid ja ka mängijaid Norrast, Rootsist,  Soomest ja mujalt. Seni on nad käinud mängimas meil, kuid ööbinud Swissotelis, edaspidi saame pakkuda kogu paketti,“ ütles Karu. „Hiltonil on hotellidest parim üleilmne kliendibaas, kui nad vaid saadavad oma klientidele teate laiali…“

„Ega me ei pea korraga kogu tehingusummat tasuma,“ ütles Karu. Tehingut finantseeritakse esialgu oma rahavoogudestja vabast rahast, kuid hiljem on avatud kõik võimalused, ka võõrfinantseerimine.

Hilton tehingu finantseerimises ei osale, Olympic EG on finantsinvestoriks.

Olympic Entertainment Group (OEG) teatas, et rajab Tallinna senise Reval Park Hotel & Casino asemele uue luksushotelli, mida hakkab opereerima Hilton Worldwide oma Hilton Hotels & Resorts kaubamärgi alt. Uue, ligikaudu 36 miljonit eurot maksva hotelli- ja meelelahutuskompleksi ehituse peatöövõtjaks on Merko Ehitus Eesti.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt