Alyona Stadnik • 18. juuli 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Hiltoni tulek on hea nähtus

Meriton Hotels Group OÜ juhatuse esimees Peedu Zeiger ütles, et Hilton Hotels & Resorts kaubamärgi Eesti tulemine pingestab konkurentsi hotelliturul ning on Eesti majandusele vägagi kasulik.

„See on hea nähtus, kui tuleb see kaubamärk ka Eestisse,“ märkis Zeiger. Zeigeri sõnul on Hilton soovinud kunagi Riiasse minna, aga ilmselt kavatsustest kaugemale jõudnud.

Küsimusele, kas luksushotellil oleks ka perspektiivi, vastas Zeiger, et see sõltub, kuidas Eestis lennundus arenema hakkab. „Lennunduse arenguga on palju seotud majutusasutuste lisavajadus,“ tõdes Zeiger. „Sellega kaasnevad ka kõrgetasemelised üritused, mis vajaksid kõrgema kategooria hotelle.“

Kui rääkida rahvusvahelistest konverentsidest, siis selliste majutustaustuste rohkus loob eeldused ka konverentsiturismi arenguks. 

„Kui võtame viie tärni hotelle, siis nende jaoks on Tallinn veel väike, aga me ei tea, millised arengud saavad olema,“ märkis Zeiger.

Zeiger ei osanud öelda, kas see, et Hiltoni hotellis saab olema meelelahutussaal, tooks kliente juurde või mitte.

Olympic Entertainment Group (OEG) teatas täna, et rajab Tallinna senise Reval Park Hotel & Casino asemele uue luksushotelli, mida hakkab opereerima Hilton Worldwide oma Hilton Hotels & Resorts kaubamärgi alt. Uue, ligikaudu 36 miljonit eurot maksva hotelli- ja meelelahutuskompleksi ehituse peatöövõtja on Merko Ehitus Eesti.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt