Jaga lugu:

Hunt paneb Pärnu ja Kuressaare golfifirmad koos tööle

Pankrotis ASi Saaremaa Golf ostnud tekstiilitööstuse Wendre omanik Peter Hunt loodab sünergiat Kuressaare ja Pärnu golfiväljakute vahel.

Hunt rääkis Kadi raadiole, et kui umbes aasta pärast valmib nende Pärnu golfiväljak, saab Kuressaare ja Pärnu vahel tekitada sünergia, näiteks turunduse ja müügi poole pealt, samuti annab kokkuhoidu koostöö hoolduskulude osas. "Siin on päris palju plusse ja need on ka põhjus, miks ma golfi varade enampakkumisest osa võtsin," vahendas Saarte Hääl Hundi sõnu.

"Olen muidugi Saaremaal ka ise paar korda mänginud ja see on tõesti väga ilus väljak," tunnistas ema poolt saarlane Hunt, lisades, et Kuressaare golfiväljak tuleb paari lähema päeva jooksul kindlasti mängijatele avada.

Pikemas perspektiivis tuleb Hundi sõnul lahendada ka Arti Arakale kuuluva klubihoone küsimus: kas ehitada uus klubihoone või jõuda kokkuleppele praeguse omanikuga.

Saaremaa Golfi varad müüdi neljandat korda toimunud enampakkumisel eelmisel nädalal alghinnaga 775 000 eurot. Lisaks golfiväljakule kuuluvad varade hulka majandushoonega kinnistu ja 23 keskmiselt 1171ruutmeetrist elamumaa kinnistut. Vallasvara hulgas on golfiväljaku teenindamiseks vajalikud masinad ja seadmed.

Jaga lugu:
Hetkel kuum