Jaga lugu:

Hunt loodab Arakasega kokku leppida

Enampakkumisel ASi Saaremaa Golf ostnud ASi Wendre omanik Peter Hunt loodab Arti Arakasele kuuluva klubihoone osas kokkuleppele jõuda.

Kas üritate Arakasega kaubale saada või ehitate kõrvale uue klubihoone, küsis Hundilt Meie Maa. "Siin on õigupoolest kaks alternatiivi. Olen ka linna poolt tajunud osavõtlikkust ja soovi, et see asi päädiks kokkuleppega. Isiklikult arvan, et põhimõtteliseks oleks loogiline jõuda Arakasega kokkuleppele, see oleks kõigiti mõistlik. Meie suhtume sellesse võimalusse positiivselt ja lootusrikkalt. Kui aga see ei õnnestu, tuleb asi lahendada teistpidi," vastas ta.

"Ma arvan, et paneme selle firma tegevuse tublisti käima. Tegu on ju hea ja atraktiivse golfiväljakuga," iseloomustas Hunt. "Probleeme on, aga need on lahendatavad. Mängijaid oli mai alguse kohta piisavalt. Usun, et mai lõpuks läheb seal väga vilgas sagimine lahti," lisas ta.

Enampakkumisel Saaremaa Golfi ostnud Peter Hunt plaanib luua sünergia Kuressaare kompleksi ja samuti talle kuuluva Pärnumaa Tahkuranna golfikeskuse vahel. "Pean eeskätt silmas ühisturundust ja marketingi, reklaami. Tahame näiteks teha Rootsi-Soome mängijatele kombineeritud aktiivse puhkuse pakette, nii et mõlemad kohad jääksid liinile. Teisalt pean silmas kulude kokkuhoidu väljakute hoolduse osas," selgitas ta.

"Äritegevus on siinses keskuses olnud üsna soikus ning me peame teatud mõttes alustama sisuliselt valgelt lehelt. Kahjuks ei saa me seda hinda väga soodsaks teha. Oleme pannud välja – ka endistele aktsionäridele – hooajahinna 700 eurot, mille eest saab väljakuid igal ajal "tasuta" kasutada. See hind on neile kahtlemata kõrgem kui eelmisel aastal, aga ma leian, et see hind ei ole liiga kõrge kogu hooaja peale," rääkis Hunt plaanidest Saaremaa golfifirmaga.

Varem suuremas osas Kuressaare linnavalitsusele kuulunud pankrotis golfifirma hinnaks koos kinnistute ja vallasvaraga kujunes oksjonil 775 000 eurot. Ostja, Pärnumaa suurima tööandja Wendre omanik ja juht Peter Hunt on ise ammune golfimängija.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum