Rainer Saad • 28. oktoober 2013 kell 13:56

Jääger: optimismiks pole eriti põhjust

OEG juht Madis Jääger on kasiinofirma majandustulemustega rahul, ent Eesti majanduse makronäitajad tema sõnul liigset põhjust optimismiks ei anna.

"Kolmanda kvartali tulemustega on põhjust rahul olla. Nii käibe kui kasumlikkuse poolest oli tegemist OEG viimaste aastate ühe tugevama tulemusega," ütles Jääger.

Kuidas hindab kasiinofirma juht aga Eesti turu olukorda praegu, kus III kvartalis kasvas OEG müügitulu võrreldes möödunud aastaga 2,9%? Ning mis hinnangu saab sellega seoses anda Eesti majanduse hetkeseisule?

"Eesti kasiinoturg on 2013. aastal olnud suhteliselt stabiilne, konkreetselt on Olympic Casino Eesti suutnud kohaliku turu konkurentsis olla edukas ning oma turuosa ka veidi kasvatada," vastas Jääger.

"Konkreetselt kolmandas kvartalis jätkus meie hinnangul positiivne trend kogu meelelahutussektoris laiemalt, mida kinnitavad lisaks meie tulemustele kasvõi mitmete suuremate kultuuri- ja meelelahutusprojektide populaarsus ja edukus. Hoolimata tarbijate jätkuvast suhtelisest enesekindlusest ning sellega kaasnevast meelelahutusteenuste tarbimise aktiivsusest, ei anna Eesti majanduse makronäitajad tulevikku vaadates põhjust liigseks optimismiks," selgitas Jääger.

Hetkel kuum