Juhan Lang • 5. september 2014
Jaga lugu:

Pro Kapital pakub võlakirju

Börsifirma Pro Kapital Grupp juhatus pakub alates tänasest märkimiseks tagamata ja mitte konverteeritavaid võlakirju.

Iga võlakirja nimiväärtus ja väljalaskehind on 10 000 eurot, teatas ettevõte täna börsile. Võlakirjade lunastamise tähtaeg on 5 aastat ja võlakirjad kannavad intressi 5% aastas, mida makstakse iga-aastaselt.

Võlakirjad on tagamata ja mitte konverteeritavad. Investeeringu minimaalne nõutav suurus investori kohta on 100 000 eurot. Võlakirju pakutakse märkimiseks investoritele, kellele on saadetud kutse osaleda märkimises.

Märkimisperiood algab täna ja lõpeb 12. septembril. Käesoleva märkimise tulemusel jaotatavate ja emiteeritavate võlakirjade arv otsustatakse märkimisperioodi lõppemise järgselt, lähtudes märkimise tulemustest ja Pro Kapital Grupi juhatuse otsusest. Hetkel ei ole ettevõtte teatel pakkumise mahtu kindlaks määratud.

Võlakirju pakutakse märkimiseks viisil, et pakkumine ei ole käsitletav väärtpaberite avaliku pakkumisena direktiivi 2003/71/EC ja kohaldatava õiguse kohaselt.

Pro Kapital Grupp informeerib võlakirjade pakkumise tulemustest eraldi teatega pärast võlakirjade jaotamise otsuse tegemist.

Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt