Raido Neemre • 9. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Apple'il uued tooted

Apple paljastas täna nende peakorteri lähedal toimunud üritusel palju uusi tooteid. Ettevõte esitles uusi iPhone 6 ja iPhone 6 Plus telefone, oma nutikella Apple Watch ning Apple Pay rakendust, mille eesmärgiks on iPhone’id muuta digitaalseks rahakotiks.

Viimasel kolmel aastal on ettevõte oma olemasolevaid tooteid kõigest pisut muutnud, tõstatades sellega küsimusi, kas firma on võimeline looma veel ühte hitt-toodet. Tänane esitlus oli vastuseks nendele küsimusele ning ettevõte astus sellega äärmiselt tiheda konkurentsiga tehnoloogiaturule.

“Meil on teile täna esitleda mõningaid märkimisväärseid tooteid,” sõnas ettevõtte tegevjuht Tim Cook oma presentatsiooni alguses. “Me usume, et päeva lõpuks nõustute te meiega, et see on üks väga oluline päev Apple jaoks.”

Apple’i aktsia on praegu rekordkõrgusel, aktsiate hind on kerkinud täna 3,4% 101,70 dollarile aktsia eest. Tavaliselt on aktsiad sarnaste ürituste ajal langenud. 2013. aasta 10.septembril, kui Apple esitles iPhone 5, kukkus ettevõtte aktsia 2,3%.

Apple Watch-il, mis sai esitlusel sooja vastuvõtu osaliseks, on uus tarkvara ning puutetundlik ekraan. Kellal on kaks suurust ning kolm erinevat mudelit: klassikaline, sportlik ja kuldne mudel. Kella saab kasutada pulsisageduse ning teiste tervisenäitajate mõõtmiseks. Samuti on kella installitud kaardid, foto, muusika ja sõnumite rakendused. Apple Watch’i töötamiseks on vaja iPhone’i.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt