Äripäeva veebiraadio rebis Eesti parimaks

30. juuni 2016, 11:00
Äripäeva raadio pakub kuulamist nii rikkuse kasvatamiseks kui edukaks arenguks.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160630/PODCAST/160639993/AR/0/äripäev-eetris.jpg

Kaks kuud vana Äripäeva veebiraadio "Äripäev Eetris" on Apple'i meediapleieris iTunes Eestis kuulatuim saade.

iTunesii andmetes selgub, et tänavu aprillis alustanud saade on kerkinud Eestis kuulatuimaks nii üldarvestuses kui alakategooria äri alajaotuses.

Üldarvestuses jäävad selja taha populaarsed saated nagu näiteks "Hallo, kosmos", "Rahva oma kaitse", staarettevõtjate Tony Robbinsi ja Tim Ferrisse saade, Investeerimisraadio ja paljud teised.

iTunes´i värsked andmed populaarsemate saadete kohta.

Kõiki Äripäeva saateid saab kuulata aadressil www.aripaev.ee/eetris. Samuti saab kõik saated omale niiöelda taskusse suunata. “Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas.

iTunes arvestab edetabelis saate tellijate, allalaadimiste ning saadete kuulatavust. Esimese kahe kuuga on saates külas käinud rida edukaid Eesti ettevõtjaid nagu näiteks Jüri MõisThomas Padovani, Priit Alamäe, Ain HanschmidtViljar Arakas, Erkki Raasuke, Marek Helm, Robert Kitt jt.

Saates on lisaks päevakajalistele teemadele, nagu Brexit, räägitud nii isikliku rikkuse kasvatamisest kui ettevõtte edu suurendamisest kõige peresõbralikuma ettevõtte kui Eesti paremate juhtide näitel.

Äripäev alustas oma veebiraadioga tänavu aprilli lõpus, sest Margus Linnamäele kuuluv Kuku raadio otsustas tänavu lõpetada saate "Äripäev eetris" edastamise. Majandusleht aga jätkas saate tegemist oma veebis ja podcastina. Huvitav detail seejuures, et toimetus soovis muutusest Kukus senistele kuulajatele teada anda, kuid raadio keeldus uue saate reklaami avaldamast (kuula seda siit).

Kahe kuu jooksul on Äripäev Eetris toonud kuulajateni enam kui poolsada saadet, millest populaarsemad on olnud näiteks võlaorjusest rahalisse vabadusse murdnud investori Madis Müüri lugu.

Samuti huvitavad kuulajaid investeerimisnõuanded, näiteks maikuu konkurentsitult populaarseim teema oli LHV börsiletulek ning firma aktsiate ostmine.

Rohkeravulise kuulajaskonna moodustavad ka Äripäeva välja mõeldud investor Toomase, kes reaalset raha investeerib ja 14 aastaga stardikapitali on neljakordistanud veerand miljoni euroni, fänniklubi. Toomas räägib saadetes oma investeerimispõhimõtetest, nippidest ning firmadest, millesse investeerib või millesse ei panusta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. June 2016, 11:08
Otsi:

Ava täpsem otsing