Alyona Stadnik • 28. november 2016 • 1 min
Jaga lugu:

Ida-Virumaa parim korrutab kogemuse innovatsiooniga

Harjumaa edetabeli võitja Hekoteki juht Heiki Einpaul surub kätt Ida-Virumaa edetabeli võitjal Maksim Lonskil.   

Ida-Virumaa parima ettevõtja edu valem on kogemus koostöös innovatsiooniga.

Ida-Virumaa maakonna edetabeli võitis ehitusettevõte Eesti Energomontaaž AS. Ettevõtte juhatuse liige Maksim Lonski ei arva, et nad on edu nimel midagi erilist teinud. 

"Meie ärimudel on lihtne kogemus, mis on korrutatud innovatsiooniga," lausus ta. "Me kasutame ettevõtte kogemust, mida on meil üle 50 aasta, ja proovime pidevalt investeerida uutesse innovaatilistesse lahendustesse," lausus Lonski.

Lonski väljendas rahulolu, et nad on ettevõttesse häid spetsialiste meelitanud. "Esindan Ida-Virumaa ettevõtet ja see on seal probleem. Üpris raske on leida spetsialiste, aga meie oleme sellega edukalt hakkama saanud," ütles Lonski. 

Järgmine aasta on Lonski sõnul suur väljakutse. "Viimased aastad oleme tegutsenud Eesti piirides, aga vaadates järgmist aastat, on tööstusel ees keerulised ajad," tõdes ta. "Seetõttu plaanime minna uutele turgudele. Eelkõige Skandinaavia, kuigi vaatame ka Baltikumi."

Reedel andis Äripäev üle rändkarika Eesti edukaimale ettevõttele (vaata värsket edetabelit siit) ja tunnustas silma­paistva töö eest maakondade parimaid. 

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt