Harro Puusild • 12 jaanuar 2017

Hammer: ükski ettevõte ei saa olla üksikuna edukas

Hele Hammer  Foto: Meeli Küttim

Partnerlepingute tingimustes ei ole alati vaja „viimast välja pigistada“, eesmärk peab olema mõlemale osapoolele kasuliku koostöö ehitamine, ütles Telema tegevjuht Hele Hammer, kes esineb 2.-3. märtsil Pärnu Tarneahelakonverentsil.

Hele Hammeri sõnul on tegevjuhil oluline mõista, et ettevõte ei saa üheski valdkonnas olla üksikuna edukas ja pikaajaliseks eduks peab edukas olema kogu tarneahel.

„See tingib vajaduse tippjuhi poolt mõista usaldusväärsete partneritega koostoimimise ja partnersuhete olulisust. Ning mitte ainult mõista, vaid ka sellesse valdkonda panustamist tugevalt toetada. Kas võetakse tööle eraldi tarneahelajuht või arendavad partnersuhteid ostu- ja müügijuhid, polegi nii tähtis. Tähtis on, et sõnum oleks selge: mida tugevamad ja edukamad on meie partnerid, seda tugevam on kogu tarneahel,“ ütles Hammer.

„Veel praktilisemalt - ei ole vaja alati partnerlepingute tingimustes “viimast välja pigistada”, eesmärk peab olema jätkusuutliku, mõlemale osapoolele kasuliku koostöö ehitamine,“ toonitas ta.

Pikemat intervjuud Hele Hammeriga saad lugeda Äripäeva juhtimisveebist konverentsid.ee.

Hele Hammer esineb 2.-3. märtsil toimuval Pärnu Tarneahelakonverentsil ettekandega "Nähtavus tarneahelas: kas risk või võimalus?". Vaata konverentsi kohta lähemalt siit.

Hetkel kuum