Äripäev • 24. september 2018 kell 9:33

Kolm Balti advokaadibürood liitus

Baltimaade advokaadibürood Glikman Alvin Eestis, Kronbergs Čukste Derling Lätis ja Dominas Derling Leedus moodustasid uue advokaadibüroode liidu nimega LEVIN.

Büroo partner, vandeadvokaat Leon Glikman.  Foto: Meeli Küttim

Kolme ettevõtte töö ühendamine tähendab advokaadibüroode võrgustiku moodustumist, mille kogemustepagasisse kuulub riigiettevõtete erastamisi, märkimisväärseid M&A tehinguid, sadadesse miljonitesse ulatuvaid arbitraažikaasusi, finantstehinguid kui ka igapäevast ettevõtete õigusteenuste osutamist, teatas ettevõte.

Uue nimega Glikman Alvin LEVIN partneri Paul Kerese sõnul laiendab muudatus oluliselt kõigi kolme büroo võimekust Baltikumi-ülestes töödes, mis muudab LEVINi atraktiivseks partneriks ettevõtetele, mis tegutsevad kõigis Balti riikides.

Läti büroo Kronbergs Čukste LEVIN juhtivpartner Valters Kronbergs märkis, et kolm ettevõtet tunnevad üksteist juba hästi, ja tõstis esile liitbüroo kogemust Baltimaade tegutsevate klientide jaoks eelkõige M&A, ettevõtete õigusteenuste ja kohtuvaidluste alal.

„Uus liit täiendab seniseid tugevusi ja lisab sügavust paljudesse valdkondadesse, nagu energia- ja kommunaalteenused, fintech või andmekaitseõigus,“ ütles Vilniuses tegutseva Dominas LEVINi juhtivpartner Gediminas Dominas. Tema rõhutas rahvusvahelise arbitraaži kompetentsi, mille poolest kolm bürood on eraldi silma paistnud juba aastaid.

Muudatuse tulemusena kannavad kolm ettevõtet nüüdsest ka uusi nimesid: vastavalt Glikman Alvin LEVIN, Dominas LEVIN ja Kronbergs Čukste LEVIN.

Hetkel kuum