Turuvalitsejast piletimüüja Piletilevi kõrvaldas konkurentsiameti survel lepingutest eksklusiivsuse nõuded ja leppetrahvid, mis kindlustasid piletimüüja võimupositsiooni. Piletimüügifirma juht Jaanus Beilmann nimetab ameti otsust naeruväärseks.

- Lisaks järelevalvemenetlusele algatas konkurentsiamet Piletilevi suhtes väärteomenetluse.
- Foto: Liis Treimann
"Kui see otsus läbi lugeda, saab kõht kõveras maas naerda. Nad reaalselt võtsid midagi nokkimiseks, aga sisuliselt ei ole väljendanud seda, mida nad leidsid – me ei ole piiranud kellegi konkurentsi," väitis juhtiva piletimüügifirma juht Beilmann.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ehkki ehitussektorit kirjeldatakse sageli kui majanduse vereringet, mille kaudu liiguvad nii investeeringud, tööjõud kui ka areng, siis välismõju survestab kõike üha enam. Viimased aastad on toonud küll teatud stabiilsuse, ent maailmas valitsevad pinged ja ja logistikariskid – näiteks pidevalt muutuv olukord Hormuusi väinas – mõjutavad ka Eesti ehitusturgu. Kuidas ja kui palju aga päriselt?