Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
USA ähvardab Euroopa süsinikumaksule kiirelt vastata
Euroopa Liidu plaanid keskkonnasõbralikuma tööstuse kaitseks süsinikumaks kehtestada on USA silmis lihtsalt kaitsetollid, millele lubatakse kiirelt samaga vastata.
USA kaubandusminister Wilbur Ross kinnitas, et USA vastab tollidega kõigile Euroopa katsetele maksustada energiaintensiivseid tooteid, kui need meetmed USA hinnangul on protektsionistlikud.
Foto: AFP/Scanpix
USA kaubandusminister Wilbur Ross võrdles Euroopa soovi süsinikulekke ehk energiaintensiivse tööstuse liidu piiride taha kogunemise vältimist varasema plaaniga kehtestada USA tehnoloogiahiidudele digimaks, vahendas Financial Times. Ka digimaksule on USA lubanud vastata karistustollidega.
27. septembril toimub Tallinnas eksklusiivne kinnisvarainvestoritele suunatud kohtumine, kus osalevad Dubai suurima erakinnisvaraarendaja DAMAC Properties esindajad.