Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehitust digitaliseeriv idufirma Remato kaasas 180 000 eurot
Ehitustarkvara arendav idufirma Remato kaasas edukate tehnoloogiaettevõtete asutajatelt ja äriinglitelt seemneraha 180 000 eurot, et digitaliseerida stressirohket ehitussektorit ja laieneda välisturgudele.
Remato asutajad Ranno Kõomägi, Toomas Savisaar, Madis Lehtmets, Siim Puskai.
Foto: Pressimaterjal
Kaks aastat tagasi asutasid neli ettevõtlikku meest idufirma konservatiivses ehitussektoris, mis moodustab maailma majandusest ligi 10%. Samas on see endiselt üks kõige vähem digitaliseeritud valdkondi, kirjutab portaal FoundME.io.
Ettevõtte kasvades kasvavad ka IT-vajadused, mistõttu ühe inimese või juhi enda kompetentsist ei pruugi enam piisata. Millal on kasulik majasisese tiimi suurendamise asemel osta IT-juhtimise teenust hoopis sisse?