Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Cleveron tuli välja robotkulleriga, mis liigub autode vahel
Cleveron teatas, et tuleb välja oma robotkulleriga, mis võiks juba mõne aasta pärast minna masstootmisse.
Ettevõtte juhi Arno Küti sõnul erineb Cleveroni robotkuller näiteks Starshipi omast selle poolest, et liigub tavalisel sõiduteel, suudab vurada kuni 50 kilomeetrit tunnis ja meenutab oma suuruselt ja veidi ka olemuselt mopeedautot.
Cleveron teatas täna, et toob müügile uue erapakiautomaadi ning rajab üle-eestilise võrgustiku, kuhu saavad kaupa tuua kõik soovijad e-toidupoodidest kullerfirmadeni.
Eestis talendipuudust tunnetava või välisriikidesse laieneda sooviva ettevõtja jaoks on välismaal tööjõu värbamise ning multikultuurse töökeskkonna loomine strateegiline otsus. Tark juht kaardistab riskid ja teeb teadlikud valikud, arutlevad Soraineni tööõiguse valdkonna juht Pirkko-Liis Harkmaa ja Veriffi juriidilise osakonna juht Ulla Helm saates „Soraineni sagedus“.