Regionaalminister Madis Kallas nimetab Ida-Viru esindajaks Jaanus Purga, kes alustab tööd 16. oktoobril. Töökoht hakkab asuma Jõhvis.

- Jaanus Purga
- Foto: Andras Kralla
Kallase sõnul oli tegemist väga tugeva konkursiga ja huvi ametikoha vastu suur. "Jaanus Purga kasuks rääkis kõrge motiveeritus, põhjalikud teadmised ja mitmekülgsed kogemused, tugev ettevõtluse taust, selge nägemus piirkonna tulevikust ja lahendustele orienteeritus,“ ütles Kallas. Ta lisas, et soovib valitsuse piirkondlikule esindajale edu ja jaksu erinevate väljakutsetega toimetulekuks. „Tal on kõik eeldused, et sel ametikohal edukalt hakkama saada," lausus minister.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Veepuhastussüsteemide tootja Aquaphor käivitab 11 miljoni euroga uudse tootmise, riik toetab projekti õiglase ülemineku fondi vahenditest 3,2 miljoniga.
Välisturistide arv Eesti majutusettevõtetes jäi neljandiku võrra alla 2019. aasta juulile, kuid möödunud aasta sama ajaga võrreldes külastas Eestit siiski rohkem turiste.
Eestlased lähevad juhtideks, mitte-eestlased töölisteks
Kutsekoolid on pikkadeks aastateks jäänud pelgupaigaks neile vene koolide lõpetajatele, kes pole suutnud eesti keeles õppida, kuid on tahtnud eriala omandada. Varsti pole neil enam seda võimalust.
Kirde-Eesti ehitusettevõtted, kes on keskendunud peamiselt kohalikele klientidele, ei suuda võita riiklikke ja isegi suuri munitsipaalhankeid, mis saavad endale Tallinna ja Tartu ettevõtted.
Turvasüsteemide töökindlus sõltub üha enam sellest, kui kiire ja kvaliteetne on võrguühendus ja kui hästi on ettevõtte läbi mõelnud oma tehnoloogilised lahendused. G4S otsustas, et IT-probleemide lahendamise asemel tahavad nad keskenduda äri arendamisele, mis muu hulgas päästaks iganädalaselt ka inimeste elusid.