Tarbijahinnaindeksi tõus oli juunis viimaste aastate väikseim, teatas statistikaamet. Viimati oli tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aasta sama kuuga väiksem kui 2,5% aastal 2021 aprillis, mil see oli 1,9%.
USA Föderaalreservi eelistatud inflatsiooninäidu värsked andmed näitavad, et hinnad tõusid kõige aeglasemas tempos alates 2021. aasta märtsist, vahendas Yahoo Finance.
Seekordses „Energiakoolis“ räägitakse alternatiivkütuste rolli üle olukorras, kus fossiilkütuste hinnad on geopoliitiliste pingete tõttu tõusnud. Saatejuht Brent Pere vestleb Alexela jätkusuutlike kütuste arendusjuhi Artur Dianovi ja Hyundai järelteeninduse juhi Ahto Jõesaluga, et mõista, kas ja kuidas võivad alternatiivsed lahendused muutuda laiemalt kasutatavaks.