Rivo Sarapik • 5 september 2016

Patune mustkunstnik ja rikkaks saamise gurud

Mustkunstnik peab EASile toetuse tagasi maksma.  Foto: Scanpix/Postimees

"Äripäev eetris" augustikuu kangelased olid patustanud mustkunstnik Jürgen Veber ning investeerimisgurud. Siin on kuu viis kõige kuulatumat ja tänagi aktuaalset saadet.

Kuu populaarseimaks tegijaks osutus Jürgen Veber. Nimelt ütles EASi juht Hanno Tomberg saates, et nõuab mustkunstnikult talle sajad tuhanded eurod toetust tagasi. Miks, saad teada juba saatest.

Augustis käis Äripäeval külas legendaarne Soome börsiguru Seppo Saario, kes jagas saates oma rikkaks saamise valemit. Kuhu vanameister investeerib ning mida sellest õppida, selgub juba saatest.

Naisinvestorite klubi asutaja, õpetajast väikeinvestor Kristi Saare selgitas intervjuus, miks on Eestit tabanud investeerimisrevolutsioon, kuhu rikkuse kasvatamine välja jõuab ning kuhu ta ise tööst loobumiseks oma raha kasvama on pannud.

Investor Toomas otsustas kasumit välja võtta ning müüs osa oma portfelli raudvarast. Miks ta nii tegi ja kui palju ta sellelt teenis, saab teada juba saatest.

Investorina tuntud Mikk Talpsepp avalikustas augustis oma järgmise ambitsioonika plaani. Millesse ta investeerib ning mida sealt tagasi loodab teenida, saab teada saatest.

Kõiki eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum