“Kui Trumpil õnnestuks kõik illegaalid riigist välja saata, ei piisaks töötutest, et nende poolt vabaks jäänud ametikohad täita. Ettevõtete jaoks tähendaks see vajadust läbi ajada vähema arvu töötajatega, mis takistaks neil tarbijate nõudlusega toime tulla,” kirjutab Mihkel Nestor.
Foto: Erakogu
Pikalt kestnud põnevus, kellest saab Ameerika Ühendriikide järgmine president, on saanud oma lõpu. Ent vähemalt sama huvitav on küsimus, millised saavad olema Donald Trumpi poliitilised sammud tema teisel ametiajal.
Trumpi võiduga presidendivalimistel ennustatakse roheinvesteeringutele hävingut. LHV teise samba Pensionifond Roheline kaotas tootluses ühe päevaga ligi 3%.
Küberkuritegevus on kasvanud maailma suuruselt kolmandaks majanduseks ning Eesti ettevõtted ei jää rünnakute sihtmärkidest puutumata. Ainuüksi viimase aastaga on mõjuga intsidentide arv Eestis kasvanud ligi kaks korda.
Tehisaru vastab sinu küsimustele Äripäevas ja kõigis teemaveebides ilmunud artiklite põhjal. Vastuse koostamisel ei võta tehisaru arvesse viimase päeva jooksul ilmunud artikleid.