Mingit põhjust pole arvata, et Donald Trumpi võimule tulek oleks katastroof, leiab Delovõje Vedomosti ajakirjanik Jaroslav Tavgеn.

- Kui Donald Trumpile polnud isegi tervishoiusüsteemi muutmine jõukohane, kuidas võiks temast diktaator saada? Foto: AP/Scanpix
Tundub, et 6. novembril oli Eestis leinapäev. Vene keelt kõneleva elanikkonna seas tehtud uuringud näitavad, et rahvas on jagunenud umbes pooleks: pooled toetavad Trumpi, pooled Harrist. Trumpi pooldajad tähistavad nüüd vaikselt, samal ajal kui need, kes toetasid Harrist, püüavad kogu maailmale teatada, kui halvasti neil on, ja väidavad, et maailmalõpp on käes.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Taas USA presidendiks saav Donald Trump on ähvardanud tollitariifidega, mida jälgib hoolega ka Nordecon, tunnistas ettevõtte juht Maret Tambek.
Donald Trump võitis USA valimised ja on seega järgmine Ameerika Ühendriikide president.
Donald Trumpi kõlavad lubadused ei tähenda, et vabariiklasest ekspresident võimule saades ka päriselt oma toetajate huve kaitseks, kirjutab Äripäeva välistoimetaja Indrek Lepik.
Tesla aktsia tõusis pärast Trumpi võitu kahekohalise numbri võrra. Tesla tegevjuht Elon Musk oli Trumpi kampaania tugev toetaja, vahendas Yahoo Finance.
Jaekaubandus liigub üha enam digitaalsete lahenduste suunas, kus e-poed mängivad olulist rolli. “E-kaubanduse Liidu andmetel kasvas e-kaubandus ainuüksi eelmisel aastal 20%, moodustades kogu kaubandusest veerandi,” rääkis SEB ärisegmendi müügijuht Riho Treumuth.